Résidence Odalys Les Bergers Les Sybelles - Saint Sorlin d'Arves, Francja | MountVacation.pl

Résidence Odalys Les Bergers

Lieu-dit Pierre Aigüe, 73530 Saint-Sorlin-dʼArves 45.222816,6.223254Pokaż - Google map

Rezydencja Odalys Les Bergers to niedawno wybudowany dom apartamentowy, który znajduje się 300 m od wyciągów narciarskich i 250 m od pierwszych sklepów i szkoły narciarskiej.

Apartamenty w różnych rozmiarach są wyposażone w aneks kuchenny (lodówka, kuchenka z płytą ceramiczną, kuchenka mikrofalowa z funkcją grilla, zmywarka), TV (​​za dodatkową opłatą) i łazienki (wanna lub prysznic / WC). Jeden apartament studio dla 2-4 osób i trzy apartamenty z dwoma sypialniami dla 2-4 osób są również przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

W budynku znajduje się również: basen z podgrzewaną wodą (50 m2) z dyszami do masażu, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, odkryty parking i zadaszony parking (płatny).

W obiekcie bezprzewodowy dostęp do internetu w recepcji (za dodatkową opłatą).

Odległość od:
 • Najbliższa trasa narciarska: 300m
 • Sklepy spożywcze: 250m

Wolne pokoje Résidence Odalys Les Bergers

Studio apartament 4 osoby
33 m2 WiFi MAX 4 1 łazienka 4 łóżka
Jedenopokojowy (studio) apartament dla 4 osób (ok. 32m2) składa się z: pokoju dziennego z dwoma łóżkami, wnęki sypialnianej z łóżkiem piętrowym, aneksu kuchennego wyposażonego (lodówka, kuchenka, kuchenka mikrofalowa z funkcją grilla, zmywarka) i łazienki (wanna / WC).
Balkon
TV
Bezprzewodowy Internet
2-pokojowe apartament 4 osoby
33 m2 WiFi MAX 4 1 sypialnia a 1 łazienka 4 łóżka
Dwupokojowy apartament dla 4 osób (ok. 33m2) składa się z: pokoju dziennego z dwoma łóżkami, sypialnii z dwoma łóżkami, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (lodówka, szklano-ceramiczna kuchenka, kuchenka mikrofalowa z funkcją grilla, zmywarka) i łazienki (prysznic / WC).
Balkon
TV
Bezprzewodowy Internet
2-pokojowe apartament 5 osoby
36 m2 WiFi MAX 5 1 sypialnia a 1 łazienka 5 łóżka
Dwupokojowy apartament dla 5 osób (ok. 35m2) składa się z: pokoju dziennego z dwoma łóżkami, sypialni z dwoma łóżkami i dodatkowym łóżkiem, aneksu kuchennego (lodówka, kuchenka szklano-ceramiczną, kuchenka mikrofalowa z funkcją grilla, zmywarka) i łazienki (prysznic lub wanna / WC).
Balkon
TV
Bezprzewodowy Internet
2-pokojowe apartament 6 osoby
43 m2 WiFi MAX 6 1 sypialnia a 1 łazienka 6 łóżka
Dwupokojowy apartament dla 4-6 osób (ok. 40-45m2) składa się z: pokoju dziennego z dwoma łóżkami, sypialnii z dwoma łóżkami, wnęki sypialnej z dwoma łóżkami, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (lodówka, kuchenka ceramiczną, kuchenka mikrofalowa z grillem, zmywarka) i łazienki (prysznic lub wanna / WC)..
Balkon
TV
Bezprzewodowy Internet
3-pokojowe apartament 6 osoby
50 m2 WiFi MAX 6 2 sypialnie a 1 łazienka 6 łóżka
Trzypokojowy apartament dla 6 osób (ok. 50m2) składa się z: pokoju dziennego z dwoma łóżkami, 2 sypialni z dwoma łóżkami, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (lodówka, kuchenka ceramiczna, kuchenka mikrofalowa z grillem, zmywarka) i łazienki (prysznic lub wanna / WC).
Balkon
TV
Bezprzewodowy Internet
3-pokojowe apartament 8 osoby
58 m2 WiFi MAX 8 2 sypialnie a 1 łazienka 8 łóżka
Trzy pokojowy apartament dla 7-8 osób (ok. 58m2) składa się z: pokoju dziennego z dwoma łóżkami, 2 sypialni z dwoma łóżkami i dwoma dodatkowymi łóżkami, wyposażonej kuchnii (lodówka, kuchenka ceramiczna, kuchenka mikrofalowa z grillem, zmywarka) i łazienki (prysznic lub wanna / WC).
Balkon
TV
Bezprzewodowy Internet
4-pokojowe apartament 8 osoby
65 m2 WiFi MAX 8 3 sypialnie a 1 łazienka 8 łóżka
Czteropokojowy apartament dla 8 osób (ok. 63-68m2) składa się z: pokoju dziennego z dwoma łóżkami, 3 sypialni z dwoma łóżkami, aneksu kuchennego w pełni wyposażonego (lodówka, szklana ceramiczna kuchenka, kuchenka mikrofalowa z funkcją grilla, zmywarka) i łazienki (prysznic lub wanna / WC).
Balkon
TV
Bezprzewodowy Internet
4-pokojowe apartament 10 osoby
79 m2 WiFi MAX 10 3 sypialnie a 1 łazienka 10 łóżka
Czteropokojowy apartament dla 9-10 osób (ok. 79m2) składa się z: pokoju dziennego z dwoma łóżkami, trzech sypialni z dwoma łóżkami i dwoma dodatkowymi łóżkami, aneksu kuchennyego wyposażonego (lodówka, szklana płyta ceramiczna, kuchenka mikrofalowa z funkcją grilla, zmywarka) i łazienki (prysznic lub wanna / WC).
Balkon
TV
Bezprzewodowy Internet

Udogodnienia w obiekcie Résidence Odalys Les Bergers

Dzieci
 • Łóżko dziecięce
 • Krzesło dziecięce
 • Internet
 • Dostęp do internetu
 • Dostęp do internetu przez WiFi
 • Parking
 • Parking
 • Zewnętrzny parking prywatny
 • Narty
 • Pomieszczenie na narty
 • Wellness
 • Basen kryty
 • Polityka zakwaterowania Résidence Odalys Les Bergers

  Check-in time:
  17H - 20H
  Check-out time:
  10H
  Zwierzęta domowe:
  Zwierzęta dozwolone za dodatkową opłatą.
  Języki
 • Engielski
 • Francuski
 • Karty płatnicze akceptowane::
  Visa MasterCard Diners American Express

  Mapa w obiekcie Résidence Odalys Les Bergers