Résidence Madame Vacances Le Parc des Airelles Les Orres, Francja | MountVacation.pl

Résidence Madame Vacances Le Parc des Airelles

Le Bois de Méan, 05200 Les Orres 44.485359,6.55227Pokaż - Google map

Madame Vacances Residence Le Parc des Airelles w Les Orresu posiada idealną lokację, ponieważ położona jest na 1800m, w górnej części ośrodka narciarskiego, u podnóża tras, zaledwie 80m o d wyciągu. Obiekt został wybudowany w tradycjonalnym stylu alpejskim (kamień i drewno). Residence Le Parc des Airelles jest obiektem ski-in/ski-out. Apartamenty oferują przepiękny widok na trasy narciarskie, dolinę o okoliczne szczyty.

Pensjonat posiada recepcję, szafy na narty, parking (dopłata) ).

Bezpłatny dostęp do wellness w budynku "Le Balcon des Airelles" (basen, sauna).

Odległość od:
 • Baru, pubu: 150m
 • Do centrum wsi: 150m
 • Trasy głównej: 100m
 • Restauracje: 150m
 • Najbliższa trasa narciarska: 30m
 • Sklepy spożywcze: 150m

Wolne pokoje Résidence Madame Vacances Le Parc des Airelles

2-pokojowe apartament 3 osoby BAQ
28 m2 MAX 3 1 sypialnia a 1 łazienka 3 łóżka
1-pokojowy apartament dla 3 osób (BAQ) 25-28 m2, wyposażony dla osób niepełnosprawnych: pokój dzienny z rozkładanymi tapczanami dla 2 osób + dodatkowe łóżko dla 1 osoby, łazienka z prysznicem i WC. Wyposażony aneks kuchenny ( piecyk –płyta szklano-ceramiczna, lodówka, zmywarka do naczyń, mikrofalówka) , TV-SAT (dopłata), balkon i szafa na narty.
Balkon
Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
TV
2-pokojowe apartament 4 osoby BAT
28 m2 MAX 4 1 sypialnia a 1 łazienka 4 łóżka
1-pokojowy apartament z dodatkowym pomieszczeniem do spania dla 4 osób (BAT) 25-28 m2 (niektóre także dla osób niepełnosprawnych): pokój dzienny z rozkładanymi tapczanami dla 2 osób, dodatkowe pomieszczenie do spania z 2 pojedynczymi łóżkami , łazienka z wanną z osobnym WC (lub prysznic i WC w pokojach dla osób niepełnosprawnych). Wyposażony aneks kuchenny ( piecyk –płyta szklano-ceramiczna, lodówka, zmywarka do naczyń, mikrofalówka) , TV-SAT (dopłata), balkon i szafa na narty.
Balkon
Oddzielna toaleta
TV
2-pokojowe apartament 5 osoby BBQ
32 m2 MAX 5 1 sypialnia a 1 łazienka 5 łóżka
Apartament z 1 pokojem + dodatkowe pomieszczenie do spania lub 2pokoje dla 4/5 osób (BBQ) 30-32 m2 (niektóre także dla osób niepełnosprawnych): pokój dzienny z rozkładanymi tapczanami dla 2 osób + dodatkowe łóżko, sypialnia lub dodatkowe pomieszczenie do spania z 2 pojedynczymi łóżkami lub łóżkiem wysuwanym, łazienka z wanną z osobnym WC (lub prysznic i WC w pokojach dla osób niepełnosprawnych). Wyposażony aneks kuchenny ( piecyk –płyta szklano-ceramiczna, lodówka, zmywarka do naczyń, mikrofalówka) , TV-SAT (dopłata), balkon i szafa na narty.
Balkon
Oddzielna toaleta
TV
2-pokojowe apartament 6 osoby BBT
35 m2 MAX 6 1 sypialnia a 1 łazienka 6 łóżka
2-pokojowy apartament z dodatkowym pomieszczeniem do spania dla 6 osób (BBT) 33 35m2: pokój dzienny z rozkładanym tapczanem dla 2 osób, sypialnia z łóżkami wysuwanymi, dodatkowe pomieszczenie do spania z łóżkiem piętrowym, łazienka z wanną z osobnym WC. Wyposażony aneks kuchenny ( piecyk –płyta szklano-ceramiczna, lodówka, zmywarka do naczyń, mikrofalówka) , TV-SAT (dopłata), balkon i szafa na narty.
Balkon
Oddzielna toaleta
TV
3-pokojowe apartament 7 osoby BBW
36 m2 MAX 7 2 sypialnie a 2 łazienki 7 łóżka
2-pokojowy apartament z dodatkowym pomieszczeniem do spania dla 7 osób (BBW) 36m2: pokój dzienny z rozkładanym tapczanem dla 2 osób + dodatkowe łóżko dla 1 osoby, sypialnia z łóżkiem podwójnym lub 2 pojedynczymi łóżkami, dodatkowe pomieszczenie do spania z łóżkiem piętrowym, łazienka z wanną z osobnym WC, większość posiada dodatkową łazienkę z prysznicem. Wyposażony aneks kuchenny ( piecyk –płyta szklano-ceramiczna, lodówka, zmywarka do naczyń, mikrofalówka) , TV-SAT (dopłata), balkon i szafa na narty.
Balkon
Oddzielna toaleta
TV
4-pokojowe apartament 8 osoby BCT
50 m2 MAX 8 3 sypialnie a 2 łazienki 8 łóżka
Apartament z 2-pokojami + z dodatkowym pomieszczeniem do spania dla 8 osób (BCT) 40-50m2 – dwa warianty urządzenia: :
a) pokój dzienny z rozkładanym tapczanem, 2 sypialnie każda z podwójnym łóżkiem lub 2 pojedynczymi łóżkami, dodatkowe pomieszczenie do spania z łóżkiem piętrowym, łazienka z wanną, łazienka z prysznicem, osobny WC (w niektórych dodatkowy WC);
b) pokój dzienny z 2 rozkładanymi tapczanami lub wysuwanymi łóżkami dla 2 osób, sypialnia z podwójnym łóżkiem lub 2 pojedynczymi łóżkami, dodatkowe pomieszczenie do spania z łóżkiem piętrowym, łazienka z wanną, osobny WC .
Wyposażony aneks kuchenny ( piecyk –płyta szklano-ceramiczna, lodówka, zmywarka do naczyń, mikrofalówka) , TV-SAT (dopłata), balkon i szafa na narty.
dwupoziomowy
Oddzielna toaleta
TV
4-pokojowe apartament 10 osoby BDT
70 m2 MAX 10 3 sypialnie a 2 łazienki 10 łóżka
Apartament z 2-pokojami lub 3 pokojami + z dodatkowe pomieszczenie do spania (2 piętrowe) dla 10 osób (BDT) 60-70m2 – 1 sypialnia lub pomieszczenie z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi łóżkami lub łóżkiem piętrowym oraz jeszcze 1 sypialnia lub pomieszczenie z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi łóżkami lub łóżkiem piętrowym lub 2 pomieszczenia sypialne, każde z łóżkiem piętrowym;
2 łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem), 2 x WC (zazwyczaj osobno); LUB:
- 1 dodatkowe pojedyncze łóżko w pokoju dziennym, dwie sypialnie, każda z podwójnym łóżkiem i pojedynczym łóżkiem, lub 3 pojedynczymi łóżkami (lub2 dodatkowe pojedyncze łóżka + 1 sypialnia z jednym łóżkiem podwójnym lub 2 pojedynczymi łóżkami ), dodatkowe pomieszczenie do spania z łóżkiem piętrowym lub łóżkami wysuwanymi dla 2 osób, łazienka z wanną, łazienka z prysznicem, 2 osobne WC .
Wyposażony aneks kuchenny ( piecyk –płyta szklano-ceramiczna, lodówka, zmywarka do naczyń, mikrofalówka) , TV-SAT (dopłata), balkon i szafa na narty.
Balkon
dwupoziomowy
Oddzielna toaleta
TV
3-pokojowe apartament 10 osoby BCW
55 m2 MAX 10 2 sypialnie a 2 łazienki 10 łóżka
Apartament z dużym oknem, słoneczny balkon. Wyposażona kuchnia ( piecyk –płyty elektr., lodówka, zmywarka do naczyń, mikrofalówka i szafa na narty.1 pokój dzienny z tapczanem/łóżkiem oraz jedno dodatkowe miejsce do spania dla 1 osoby, 1 sypialnia z 1 łóżkiem małżeńskim lub 2 pojedynczymi łóżkami, 1 dodatkowe pomieszczenie do spania z 4 łóżkami piętrowymi i 1 łóżkiem dodatkowym, 1łazienka, 1 kabina z prysznicem, 2 (w większości osobne) WC).
Balkon
Oddzielna toaleta
TV
2-pokojowe apartament 4 osoby BAO
28 m2 MAX 4 1 sypialnia a 1 łazienka 4 łóżka
1-pokojowy apartament z dodatkowym pomieszczeniem do spania dla 4 osób (BAO) 25-28 m2 (niektóre także dla osób niepełnosprawnych): pokój dzienny z rozkładanymi tapczanami dla 2 osób, dodatkowe pomieszczenie do spania z 2 pojedynczymi łóżkami , łazienka z wanną z osobnym WC (lub prysznic i WC w pokojach dla osób niepełnosprawnych). Wyposażony aneks kuchenny ( piecyk –płyta szklano-ceramiczna, lodówka, zmywarka do naczyń, mikrofalówka) , TV-SAT (dopłata), balkon i szafa na narty.
Balkon
Oddzielna toaleta
TV
2-pokojowe apartament 6 osoby BBO
35 m2 MAX 6 1 sypialnia a 1 łazienka 6 łóżka
2-pokojowy apartament z dodatkowym pomieszczeniem do spania dla 6 osób (BBO) 33 35m2: pokój dzienny z rozkładanym tapczanem dla 2 osób, sypialnia z łóżkami wysuwanymi, dodatkowe pomieszczenie do spania z łóżkiem piętrowym, łazienka z wanną z osobnym WC. Wyposażony aneks kuchenny ( piecyk –płyta szklano-ceramiczna, lodówka, zmywarka do naczyń, mikrofalówka) , TV-SAT (dopłata), balkon i szafa na narty.
Balkon
Oddzielna toaleta
TV
3-pokojowe apartament 7 osoby BBZ
36 m2 MAX 7 2 sypialnie a 2 łazienki 7 łóżka
2-pokojowy apartament z dodatkowym pomieszczeniem do spania dla 7 osób (BBZ) 36m2: pokój dzienny z rozkładanym tapczanem dla 2 osób + dodatkowe łóżko dla 1 osoby, sypialnia z łóżkiem podwójnym lub 2 pojedynczymi łóżkami, dodatkowe pomieszczenie do spania z łóżkiem piętrowym, łazienka z wanną z osobnym WC, większość posiada dodatkową łazienkę z prysznicem. Wyposażony aneks kuchenny ( piecyk –płyta szklano-ceramiczna, lodówka, zmywarka do naczyń, mikrofalówka) , TV-SAT (dopłata), balkon i szafa na narty.
Balkon
Oddzielna toaleta
TV

Udogodnienia w obiekcie Résidence Madame Vacances Le Parc des Airelles

Dzieci
 • Łóżko dziecięce
 • Krzesło dziecięce
 • Przyjazny rodzinie
 • Internet
 • Dostęp do internetu
 • Dostęp do internetu przez WiFi
 • Parking
 • Parking
 • Zewnętrzny parking prywatny
 • Narty
 • Pomieszczenie na narty
 • Ogrzewane pomieszczenie na narty
 • Polityka zakwaterowania Résidence Madame Vacances Le Parc des Airelles

  Check-in time:
  17-20h
  Check-out time:
  10h
  Zwierzęta domowe:
  Zwierzęta dozwolone za dodatkową opłatą.
  Języki
 • Engielski
 • Francuski
 • Karty płatnicze akceptowane::
  Visa MasterCard Diners American Express

  Mapa w obiekcie Résidence Madame Vacances Le Parc des Airelles